[3 Storey Exclusively Design & Built] Arca Bandar Tun Hussein Onn, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras
Jalan Suadamai 10/1, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor
Negotiable
RM 4,800,000
6+2
BT
7
BM
11,388
kps (tanah)
RM 422
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang [3 Storey Exclusively Design & Built] Arca Bandar Tun Hussein Onn
3 Storey Exclusively Built
欢迎其他屋主委托/买家询问 (Cheras)
Whatsapp Ken Lew (Agent Direct Owner | Fast Respond)
O12-245 O3O8
O19-654 33八6
(REN 17673)
3.5 Storey Bungalow @ Arca Bandar Tun Hussein Onn, Jalan Suadamai 10/1, Bandar Tun Hussein Onn.
• Security: Yes (RM300/month)
• Type: Intermediate
• Tenure: Freehold
• Non-bumi
• Land area: 11,368sf
• Built up: 11,115sf
• Bedroom: 7+1
• Bathroom: 7
• Furnishing: Partly furnished
• Renovation: Exclusively built cost about RM3.5mil+.
• Parking: 5 to 10 or more
• Selling price - Keen buyer welcome to view for price negotiation.
欢迎其他屋主委托/买家询问 (Cheras)
Whatsapp Ken Lew (Agent Direct Owner | Fast Respond)
O12-245 O3O8
O19-654 33八6
(REN 17673)
Whatsapp Ken Lew (Agent Direct Owner | Fast Respond)
O12-245 O3O8
O19-654 33八6
(REN 17673)
• Security: Yes (RM300/month)
• Type: Intermediate
• Tenure: Freehold
• Non-bumi
• Land area: 11,368sf
• Built up: 11,115sf
• Bedroom: 7+1
• Bathroom: 7
• Furnishing: Partly furnished
• Renovation: Exclusively built cost about RM3.5mil+.
• Parking: 5 to 10 or more
欢迎其他屋主委托/买家询问 (Cheras)
Whatsapp Ken Lew (Agent Direct Owner | Fast Respond)
O12-245 O3O8
O19-654 33八6
(REN 17673)
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,800,000.
Jalan Suadamai 10/1, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 11,185 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.