Bandar Tun Hussein Onn, Cheras
Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor
RM 4,800,000
6+1
BT
7
BM
11,300
kps (tanah)
RM 425
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bandar Tun Hussein Onn
3 Sty Bungalow @ Bandar Hussein Onn
3 Sty Bungalow @ Bandar Hussein Onn
Build up area: 10,000sf
Land area: 11,300sf
Bedroom:6+1
Bathroom: 7
Freehold
Gated Guarded
Maintenance fee: rm300/mth
Asking price: RM4.8mil
ONE-STOP SOLUTIONS PROVIDED TO ASSIST PURCHASER (BANKER AND LAWYER)
Kindly Call for more info
AIVAN NG 0***** (REN 23403)
Click www.h*****
PropNex Realty Advisor
*OWNER ARE ALWAYS WELCOME TO LIST
Build up area: 10,000sf
Land area: 11,300sf
Bedroom:6+1
Bathroom: 7
Freehold
Gated Guarded
Maintenance fee: rm300/mth
Asking price: RM4.8mil
Kindly Call for more info
AIVAN NG 0***** (REN 23403)
Click www.h*****
PropNex Realty Advisor
*OWNER ARE ALWAYS WELCOME TO LIST
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,800,000.
Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 10,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.