Kempas Lurah, Tampoi
Kempas Lurah, Tampoi, Johor
RM 450,000
4
BT
3
BM
4,994
kps (tanah)
RM 90.11
psf (tanah)
Gambar
Tentang Kempas Lurah
Single Storey Bungalow Available For Purchase in Kempas Lurah
FOR SALE - SINGLE STOREY BUNGALOW HOUSE @ KAWASAN KEMPAS LURAH
- Jalan Lurah
- Kawasan Kempas Lurah
- Single Storey Bungalow
- 4 Bedrooms 3 Bathrooms
- Land Size 4994 sqft.
- Intermediate Lot
- Freehold
- Non Bumi Lot
- Selling Price RM450,000
Contact 0***** for further informations
- Jalan Lurah
- Kawasan Kempas Lurah
- Single Storey Bungalow
- 4 Bedrooms 3 Bathrooms
- Land Size 4994 sqft.
- Intermediate Lot
- Freehold
- Non Bumi Lot
- Selling Price RM450,000
Contact 0***** for further informations
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
Kempas Lurah, Tampoi, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,994 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.