Laman Seri Business Park, Seksyen 13, Shah Alam
Seksyen 13, Shah Alam, Selangor
RM 1,000,000
1,415
kps (lantai)
RM 707
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Laman Seri Business Park
Shop for Sale
============================================================
call Tim Wong (E2962) for viewing !!
- Intermediate ground floor shop lot
- 22x66
- 1415sf
- located at Laman Seri Business Park, Seksyen 13, Shah Alam
- rare, don't miss
- asking RM 1mil nego
- welcome serious offer
- serious seller, urgent
- suitable for own use
call Tim Wong (E2962) for viewing !!
call Tim Wong (E2962) for viewing !!
- Intermediate ground floor shop lot
- 22x66
- 1415sf
- rare, don't miss
- asking RM 1mil nego
- welcome serious offer
- serious seller, urgent
- suitable for own use
call Tim Wong (E2962) for viewing !!
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,000,000.
Seksyen 13, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,415 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.