Jalan Kubah U8, Bukit Jelutong, Shah Alam

Jalan Kubah U8, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor

Negotiable

RM 1,250,000

5

BT

5

BM

4,664

kps (tanah)

RM 268

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501148009
check-small-f
3,686 kps luas pelan lantai

Tentang Jalan Kubah U8, Bukit Jelutong

2storey corner lot in Jalan Kubah, Bukit Jelutong

PROPERTY DETAILS:
⁃ Freehold
⁃ Non Bumi
⁃ Land area 4,664sqft(53 x 88)
⁃ 3,686 sqft build up area
⁃ 4+ 1 bedroom
⁃ 5 bathroom

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,250,000.
Jalan Kubah U8, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,686 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572 ]