Iparc bukit jelutong shah alam, Bukit Jelutong, Shah Alam

Bukit Jelutong Industrial Park, Elmina Business Park, Elmina Industrial park, Subang Utarid, Subang Bestari, Seksyen u10, Bukit Raja, Hicom Glenmarie, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor

RM 4,900,000

5,000

kps (lantai)

RM 980

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Semi-D Kilang for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106556616
check-small-f
5,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
7,920 kps luas tanah

Tentang Iparc bukit jelutong shah alam

Bukit Jelutong Iparc Semi D Factory corner lot for sell

Bukit Jelutong Iparc Semi D Factory corner lot for sell

- Corporate outlook
- 3 sty semi d factory type
- Freehold
- Land area 7920 sqft
- Build up 5000 sqft
- High ceiling 30 ft warehouse area
- Asking rm4.9million nego
- Currently tenanted Rm15,000 until 31st December 2026 year
- Easy access to major highway
- Good infrastructure
- Pictures is for illustration purpose

Interest please call
Dexter Ong
OI2-68292OO
Ren06055
我会说中文
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,900,000.
Bukit Jelutong Industrial Park, Elmina Business Park, Elmina Industrial park, Subang Utarid, Subang Bestari, Seksyen u10, Bukit Raja, Hicom Glenmarie, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]

agency logo