Taman Krubong Permai, Krubong

Taman Krubong Permai, Krubong, Melaka

RM 250,000

3

BT

2

BM

2,540

kps (tanah)

RM 98

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold (77 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108537186
check-small-f
2,540 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Taman Krubong Permai Melaka Single Storey Corner Lot For Sale

For Sale 8302025

Property type: Single Storey Terrace CORNER LOT
Taman Krubong Permai, 75260 Melaka
Land Size : 2540sqft
Leasehold
3 bedrooms & 2 bathrooms
non bumi
Bareunit
extension with approval
Asking Price: RM250,000

B.L. Bong
REN 30235
0*****
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 250,000.
Taman Krubong Permai, Krubong, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 2,540 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]