Menjalara 18, Bandar Menjalara

Jalan 1/62b Jalan 1/62b, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur

Lihat ke Tawaran

RM 590,000

3+1

BT

2

BM

1,360

kps

RM 433.82

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2009
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501273738

Tentang Menjalara 18

Bandar Menjalara, Menjalara 18 Condo Fully Furnished Pool ViewFor Sale

Bandar Menjalara,
Menjalara 18 Condo For Sale
137931

– 1360sf
– 3+1 rooms 2+1 baths
– 1 car park
– Built in kitchen cabinet with cooker hood and hob
– Built in 4 airconds and 2 water heaters
-Fully furnished with TV, sofa, TV cabinet, bedroom set, dining table set, fridge, and washing machine
– Facing swimming pool view
– Lower floor

*Welcome property owners to list*
==========================
For more info / schedule viewing,
please contact :-

Jessica Lim
012*273*8135*
REN12336

Dobi

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 590,000.
Jalan 1/62b Jalan 1/62b, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,360 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]