Menjalara 18, Bandar Menjalara

Jalan 1/62b Jalan 1/62b, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur

RM 548,000

3+1

BT

3

BM

1,316

kps

RM 416.41

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2009
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501337511

Tentang Menjalara 18

Menjalara 18 Residence at Bandar Menjalara

Menjalara 18 Residences condominium unit for sale.
- 1316sf.
- 3+1 bedrooms and 3 bathrooms.
- Middle floor.
- Basic conditions.
- Well maintained.
- Convenience location.
- Good environment for own stay.
- Freehold.
- 1 car park

Dobi

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

REAL ESTATE FINDERS (MY) SDN. BHD. [ E (1) 1516 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 548,000.
Jalan 1/62b Jalan 1/62b, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,316 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

REAL ESTATE FINDERS (MY) SDN. BHD. [ E (1) 1516 ]