Taman Bukit Teratai, Taman Muda, Ampang, Taman Muda, Ampang
Taman Muda, Ampang, Kuala Lumpur
RM 750,000
4+2
BT
4
BM
2,077
kps (tanah)
RM 361.10
psf (tanah)
Gambar
Tentang Taman Bukit Teratai, Taman Muda, Ampang
Townhouse Corner House, G-floor, Good condition
Taman Bukit Teratai, Ampang
- Townhouse (G-floor only)
- Corner unit
- Leasehold expired 2096 (left 72 years)
- Huge Land 2077sf
- Build up approx 1800sf
- Fully extend & renovated unit with auto gate
- 4+2 bedroom 4 bathroom
- Actual photo
- Move in condition, good for ownstay
- Near to shoplot, very convenient
Price : RM750,000 nego
Winson Tay
0***** (REN 08573)
S.Negotiator since years 2011
EUM Properties Sdn Bhd
- Townhouse (G-floor only)
- Corner unit
- Leasehold expired 2096 (left 72 years)
- Huge Land 2077sf
- Build up approx 1800sf
- Fully extend & renovated unit with auto gate
- 4+2 bedroom 4 bathroom
- Actual photo
- Move in condition, good for ownstay
- Near to shoplot, very convenient
Price : RM750,000 nego
Winson Tay
0***** (REN 08573)
S.Negotiator since years 2011
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 750,000.
Taman Muda, Ampang, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,800 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.