Taman Gunung Perak, Alor Setar
Tandop, Taman Gunung Perak, Alor Setar, Kedah
RM 538,000
3
BT
2
BM
2,561
kps (tanah)
RM 210
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Gunung Perak
1 Storey Semi D, Taman Gunung Perak Tandop Alor Setar, For Sale
πππ-πππ ππππ Jayden
FOR SALE
1 Storey Semi D
- Located at Taman Gunung Perak, Alor Setar
- Freehold
- Non Bumi
- 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
- Built Up Size : 21x52 sqft
- Land Size : 2,561.81 sqft
* with Attic Floor
# Near to Alor Setar Mall, Tandop Industrial Area, SJKC (CF) Keat Hwa and etc.
For more info or viewing appointment, kindly contact
πππ-πππ ππππ (Jayden Geh)
Licensed Negotiator | REN 57833
[Based in Alor Setar & Kedah]
Welcome Owner Listing
(Buy/ Sell/ Rent)
House Shop Land Warehouse
FOR SALE
1 Storey Semi D
- Located at Taman Gunung Perak, Alor Setar
- Freehold
- Non Bumi
- 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
- Built Up Size : 21x52 sqft
- Land Size : 2,561.81 sqft
* with Attic Floor
For more info or viewing appointment, kindly contact
πππ-πππ ππππ (Jayden Geh)
Licensed Negotiator | REN 57833
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 538,000.
Tandop, Taman Gunung Perak, Alor Setar, Kedah.
Saiz lantai unit ini ialah 1,092 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.