D'Summit Residences, Kempas, Johor Bahru

Jln Kempas Utama 2/1, Kempas, Johor Bahru, Johor

RM 288,000

1

BT

1

BM

527

kps

RM 546.49

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada Nov 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 27 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 101094180

Tentang D'Summit Residences

Serviced residence for Sale

For Sales
D'Summit Residences @ Kempas Utama

- Level 31 (High Floor Nice View)
- 1 Bedrooms + Living
- 1 Bathrooms
- 1 Car Park
- Size: 527 sqft
- Freehold
- 24 Hour Security

Include Furniture
- 2 x Aircond
- 1 x Water Heater
- 2 x Ceiling Fan & Lighting
- 1 x Fridge
- 1 x Washing Machine
- 1 x TV Console
- 1 x Sofa Bed with Storage
- 1 x Coffee Table
- 1 x Kitchen Cabinet
- Curtain Living & Curtain Bedroom(Black Out)
- Foyer & Yard full grilled

>> Selling Price: RM288k

Pls call/whatsapp Robbie
0*****
www.h***** 'SummitResidences_RM288k

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY PROPERTIES [ E (3) 1850 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 288,000.
Jln Kempas Utama 2/1, Kempas, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 527 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY PROPERTIES [ E (3) 1850 ]