Southbay Plaza, Batu Maung

Changkat Batu Maung, Batu Maung, Penang

RM 848,000

3+1

BT

3

BM

1,708

kps

RM 496.49

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107586160
check-small-f
1,708 kps luas pelan lantai

Tentang Southbay Plaza

3 Parking bays, Full Panoramic Sea View, Easy access to Bridge & FTZ

Exceptional 3+1 bedroom condo on the mid-floor of Southbay Plaza (Tower B), Batu Maung, for sale at MYR 848K o.n.o. Move-in ready with stunning ocean and Penang Bridge 2nd Link views.

Freehold, 1,708 sqft, featuring a living lounge, balcony, dining area, kitchen, laundry space, 3 bedrooms, 1 utility room, 2 bathrooms, and 3 parking bays.

Top-notch facilities include 24-hour security, gym, swimming pool, wading pool, and more. Ideal as a new home.

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PG PROPERTY ANGEL [ E (3) 1601 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 848,000.
Changkat Batu Maung, Batu Maung, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,708 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PG PROPERTY ANGEL [ E (3) 1601 ]