Southbay Plaza, Batu Maung

Changkat Batu Maung, Batu Maung, Penang

RM 790,000

3+1

BT

3

BM

1,708

kps

RM 462.53

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501312061

Tentang Southbay Plaza

Southbay Plaza Residence With Full Seaview For Sale

* Southbay Plaza Residential suite
* Size: 1708 sq. ft
* Freehold
* 3 Bedrooms + 1small Store room
* 3 Bathrooms
* High Floor
* Full seaview
* Facilities include indoor gym, infinity pool, children playground, bbq pit etc.
* Original condition with aircon, fridge, kitchen hood & hob, oven
* Walking distance to Queensbay Mall, Q1 & Q2Waterfront, access highway to Bayan Lepas factory area
* Nearby to many food & beverage outlets, convenient store, pharmacy etc.
* Selling Price: 790K nego
Interested buyer, kindly contact Brian 0***** / 0*****

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 790,000.
Changkat Batu Maung, Batu Maung, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,708 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian