Lexa Residence @ The Quartz WM, Wangsa Maju

Jalan 34/26, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 450,000

3

BT

2

BM

850

kps

RM 529

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200216958
check-small-f
850 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 529.41 psf (lantai)

Tentang Lexa Residence @ The Quartz WM

Corner unit selling below market price

Lexa Residence

•Size 850sf
•Corner unit
•3 rooms 2 bath 2 car park

security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
Jalan 34/26, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 850 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]