Lexa Residence @ The Quartz WM, Wangsa Maju

Jalan 34/26, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 530,000

4

BT

2

BM

876

kps

RM 605

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200164802
check-small-f
876 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 605.02 psf (lantai)

Tentang Lexa Residence @ The Quartz WM

Cheapest 4 Room Unit Near LRT

WTS

Lexa Residence @ The Quartz, Seksyen 10 Wangsa Maju KL

Details :-
- Freehold Open title
- 876 sqft
- 4 rooms 2 bathrooms
- 2 covered carpark
- Airconds x 2 units
- Mid floor
- Tenanted
- Celing fans x 5 units
- Fridge
- Washer
- Curtains
* Laminate flooring at all rooms & living area
* Signature Kitchen cabinet
* Built in shower water heater with storage tank.
* Shower screen
* Quality Sanitary Wares & Fittings
* 3 tier security

FACILITIES & FEATURES
- 50m Infinity Lap Pool
- Kids Pool
- Lazy Jacuzzi with Cabana Overhang
- Reflective Pool with Volcano Dipping Jacuzzi

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AZMI REAL ESTATE AGENCY SDN. BHD. [ E (1) 2072 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 530,000.
Jalan 34/26, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 876 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AZMI REAL ESTATE AGENCY SDN. BHD. [ E (1) 2072 ]