TAMAN RAMBAI IDAMAN, Melaka City

Jalan Pulau Gadong, Melaka City, Melaka

Negotiable

RM 380,000

3

BT

2

BM

1,560

kps (tanah)

RM 244

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500808542
check-small-f
1,400 kps luas pelan lantai (20 kaki x 70 kaki)

Tentang TAMAN RAMBAI IDAMAN

Corner lot single storey Terrace house at Taman Rambai Idaman for Sale

Built up:20x70
Land size :1560sqft
Facing: south
3 Bedroom
2 Bathroom
Leasehold left 72 year

Selling Price:RM380k nego
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 380,000.
Jalan Pulau Gadong, Melaka City, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian