Dynasty Garden Condominium, Kuchai Lama

Kuchai Lama, Kuala Lumpur

RM 459,800

3

BT

2

BM

1,120

kps

RM 410.54

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2008
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200551705

Tentang Dynasty Garden Condominium

Under Bank value! Ready view anytime

Kuchai Lama Dynasty Garden Condo for Sale:

- 1120sqft
- 3 rooms, 2 baths
- Built-in kitchen cabinet
- Built-in air-cond, water heater
- Furnished
- Ready move-in
- Well kept

Owner are welcome to list

*DISCLAIMER

To protect owner's and tenant is privacy, pictures shown may not be the actual unit.

Appreciate your understanding and viewing appointment on actual unit is always welcome*

Gim

burger-2-o

Kafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 459,800.
Kuchai Lama, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,120 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian