Quill Residence, KLCC, KL City Centre
1018, Jalan Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur
RM 585,000
1
BT
1
BM
667
kps
RM 877.06
psf
Tentang Quill Residence
Quill Residence, Jalan Sultan Ismail, Kuala Lumpur
BANK LELONG
No. 28-08, Quill Residence, No. 1018, Jalan Sultan Ismail, 50250, Kuala Lumpur
* Freehold
* Service Apartment
* Size: 667 sq.ft
* Auction Price: RM585,000.00 (MV: RM 650K)
* Date: 25th May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact : Lisa Azila [afjt]
HP : 0***** | WA : www.w*****
* Freehold
* Service Apartment
* Size: 667 sq.ft
* Auction Price: RM585,000.00 (MV: RM 650K)
* Date: 25th May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact : Lisa Azila [afjt]
HP : 0***** | WA : www.w*****
Kemudahan bersama
Bbq
Dewan serbaguna
Gim
Kawalan keselamatan 24 jam
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 585,000.
1018, Jalan Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 667 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.