Mizumi Residences, Metro Prima, Kepong

Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur

RM 500,000

3+1

BT

2

BM

932

kps

RM 536.48

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2020
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501381740

Tentang Mizumi Residences

Mizumi Residence BELOW MARKET For Sale

BELOW MARKET!!

Mizumi (High floor)
- 932sqft
- 3+1 rooms,2 bathrooms
- 2 carpark (low floor)
- Partial furnished
- Fully renovated (plaster ceiling, invisible grille, built in kitchen cabinet and wardrobe, study table etc..)
- Kitchen extended
- Well kept
- Good condition
- RM500K

Feel free to contact me for more information

SMZM008

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 500,000.
Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 932 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian