Mizumi Residences, Metro Prima, Kepong
Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur
RM 450,000
3
BT
2
BM
901
kps
RM 499
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Mizumi Residences
Walking distance to amenities & lake Kepong KL
For sale: Mizumi Residences, Kepong, Kuala Lumpur
Walking distance to amenities
Built Up: 901sf
Basic
3bedrooms 2bathrooms
with 2 carparks
Selling price RM450,000
Kindly contact Jocelyn (REN06297) Ol2,6564,l196
Walking distance to amenities
Built Up: 901sf
Basic
3bedrooms 2bathrooms
with 2 carparks
Selling price RM450,000
Kindly contact Jocelyn (REN06297) Ol2,6564,l196
Kemudahan
Balcony
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Basketball court
Cafe
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 901 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.