Laurel Residence, Kampung Kerinchi (Bangsar South)

Jalan Pantai Permai, Kampung Kerinchi (Bangsar South), Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 600,000

2

BT

1

BM

592

kps

RM 1,013.51

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2025
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501383907

Tentang Laurel Residence

Newest Residence in Bangsar South For Sale

Unit Details :
~ 592sqft
~ 2 Bedrooms
~ 1 Bathroom
~ Fully furnished

Contact ↓ If you have more properties available for viewing, as I would be very happy to explore additional options with you.

HANNAH HAN
PEA 2546
O16 6⑦9 6⑤⑦9
BANGSAR SOUTH SPECIALIST/FINANCE CONSULTANT

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam mengembara

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ORIENTAL REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1503 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 600,000.
Jalan Pantai Permai, Kampung Kerinchi (Bangsar South), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 592 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ORIENTAL REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1503 ]