Ameera Residence, Kajang

Jalan Mutiara 3, Kajang, Selangor

RM 360,000

3

BT

2

BM

1,250

kps

RM 288

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200194850
check-small-f
1,250 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 288.00 psf (lantai)

Tentang Ameera Residence

Brand new Unit

Ameera Residence @Kajang For Sale
- 1250sf
- 3 rooms 2 bathrooms, 2 carparks
- Built in kitchen cabinet, cooker hood and hob
- Non-furnish
- Facing Pool view
- Middle Floor
Please call ian 0***** for more info
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 360,000.
Jalan Mutiara 3, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,250 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]