Ameera Residence, Kajang
Jalan Mutiara 3, Kajang, Selangor
RM 329,000
3
BT
2
BM
1,250
kps
RM 263
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Ameera Residence
Jual Murah, Blow Market Value
For more info or viewing session, Please contact
Calvin 012-Two Three 888 Six Two
Property Details :
*Freehold
*1250 sqft
*3 bedroom, 2 bathroom
*3 tier security
*Tesco
*3 petrol stations
*2 AEONs few kilometres away (Cheras Selatan and Mahkota Cheras)
*Saujana Impian Golf Course
Easily accessible from highways
*SILK
*Balakong
*Saujana High way
*Grand Saga
*LEKAS
Calvin 012-Two Three 888 Six Two
Property Details :
*Freehold
*1250 sqft
*3 bedroom, 2 bathroom
*3 tier security
*Tesco
*3 petrol stations
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 329,000.
Jalan Mutiara 3, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,250 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.