8 Gurney (The Shore Condominium), Gurney Drive
Persiaran Gurney (Gurney Drive), Gurney Drive, Penang
RM 3,500,000
5+1
BT
5
BM
5,801
kps
RM 603
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 8 Gurney (The Shore Condominium)
1 Floor 1 Unit at Gurney Drive with Seaview
8 Gurney - High Floor
5801 sqft
Bedrooms: 5+1
Bathrooms: 5
Carpark: 3
Fully Furnished in good condition
Asking Price: RM3.5mil
If interested, please Whatsapp me at: Michelle +6*****
5801 sqft
Bedrooms: 5+1
Bathrooms: 5
Carpark: 3
Fully Furnished in good condition
Asking Price: RM3.5mil
If interested, please Whatsapp me at: Michelle +6*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,500,000.
Persiaran Gurney (Gurney Drive), Gurney Drive, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 5,801 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.