8 Gurney (The Shore Condominium), Gurney Drive
Persiaran Gurney (Gurney Drive), Gurney Drive, Penang
RM 5,800,000
5+1
BT
6
BM
10,700
kps
RM 542
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 8 Gurney (The Shore Condominium)
Full sea view super condominium with in house pool for sale
8 GURNEY (The Shore) for SALE
Built up size 10700 sqft
Super condo with private lift lobby
Full sea view
Private pool and big balcony
Partly renovation
Partly furnished
5+1bedrooms
6 bathrooms
3 parking lots
Selling price RM5.8m
- If interested please call Pei Hoon 余佩芬 016_499-2157 for viewing
Built up size 10700 sqft
Super condo with private lift lobby
Full sea view
Private pool and big balcony
Partly renovation
Partly furnished
5+1bedrooms
6 bathrooms
3 parking lots
Selling price RM5.8m
Kemudahan
Balcony
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,800,000.
Persiaran Gurney (Gurney Drive), Gurney Drive, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 10,700 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.