The Royale @ Cheras, Batu 9, Cheras
Jalan SP 7, Batu 9, Cheras, Selangor
RM 3,800,000
6+1
BT
7
BM
6,000
kps (tanah)
RM 633
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Royale @ Cheras
3 Storey Bungalow @ The Royale Cheras
3 Storey Bungalow @ The Royale Cheras
- Freehold
- Land Area : 6000 sqft
- Build Up Area : 6272 sqft
- Bedroom : 6 + 1
- Bathroom : 7
- Car park : 5
- Private glass home lift
- Gated and guarded
- Maintenance fee RM500/mth
Asking Price : Rm3.8mil
ONE-STOP SOLUTIONS PROVIDED TO ASSIST PURCHASER (BANKER AND LAWYER)
Kindly Call for more info
AIVAN NG 012 - 341 *2323 (REN 23403)
- Freehold
- Land Area : 6000 sqft
- Build Up Area : 6272 sqft
- Bedroom : 6 + 1
- Bathroom : 7
- Car park : 5
- Private glass home lift
- Gated and guarded
- Maintenance fee RM500/mth
Asking Price : Rm3.8mil
Kindly Call for more info
AIVAN NG 012 - 341 *2323 (REN 23403)
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,800,000.
Jalan SP 7, Batu 9, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,272 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.