Azelia Residence, Bandar Sri Damansara
Jalan PJU 9/1, Bandar Sri Damansara, Selangor
RM 830,000
2+1
BT
2
BM
1,346
kps
RM 617
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Azelia Residence
Two Bedrooms With One Store Room Fully Furnished For Sale
Unit Details
Size :1346sf
Bedroom : 2+1
Bathroom : 2
Parking Lot : 2
Fully Furnished
Please contact the number below for viewing.
Sharon (22410)
0*****
Size :1346sf
Bedroom : 2+1
Bathroom : 2
Parking Lot : 2
Fully Furnished
Please contact the number below for viewing.
Sharon (22410)
0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 830,000.
Jalan PJU 9/1, Bandar Sri Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,346 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.