Azelia Residence, Bandar Sri Damansara
Jalan PJU 9/1, Bandar Sri Damansara, Selangor
RM 720,000
2
BT
2
BM
969
kps
RM 743
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Azelia Residence
For Sale: Two-Bedroom Apartment Available
Property Information
Size: 969sf
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Parking Spaces: 2
Please reach out to the contact number listed below for a viewing.
Sharon (22410)
0*****
Size: 969sf
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Parking Spaces: 2
Sharon (22410)
0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 720,000.
Jalan PJU 9/1, Bandar Sri Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 969 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.