Titiwangsa Sentral, Titiwangsa
Jalan Chemor, Titiwangsa, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 480,000
3
BT
2
BM
1,043
kps
RM 460.21
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Titiwangsa Sentral
Titiwangsa Sentral
For Sale Rm 480,000 negotiable
1043 sq ft, end-lot
3 rooms 2 bathrooms
1 carpark
Partial furnished
For further info please contact Serena/Abraham
018
3264281
1043 sq ft, end-lot
3 rooms 2 bathrooms
1 carpark
Partial furnished
For further info please contact Serena/Abraham
018
3264281
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 480,000.
Jalan Chemor, Titiwangsa, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,043 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.