Taman Batu Bukit, Tanjung Tokong
Jalan Tanjung Tokong, Taman Batu Bukit, Tanjung Tokong, Penang
RM 200,000
2
BT
1
BM
560
kps
RM 357
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Batu Bukit
Original Condition, Great Location, walk-up
Taman Batu Bukit Flat, Tanjung Tokong, Penang
Built-up: 560 sq.ft.
- 2 bedrooms
- 1 bathroom 1 toilet
- walk-up flat, 4th floor
- newly refurbished.
- ideal for own stay or investment
For sale RM200K
- great location
- walking distance to eateries, supermarket, bank, market
Built-up: 560 sq.ft.
- 2 bedrooms
- 1 bathroom 1 toilet
- walk-up flat, 4th floor
- newly refurbished.
- ideal for own stay or investment
For sale RM200K
- great location
- walking distance to eateries, supermarket, bank, market
Kemudahan bersama
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 200,000.
Jalan Tanjung Tokong, Taman Batu Bukit, Tanjung Tokong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 560 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.