Sunway GeoLake Residences, Bandar Sunway, Sunway
Persiaran Tasik Timur, Bandar Sunway, Sunway, Selangor
RM 2,099,999
4
BT
3
BM
1,410
kps
RM 1,489
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sunway GeoLake Residences
Stunning 4 Bedroom Condominium For Sale in Persiaran Tasik Timur
FOR SALE — GeoLake | Bandar Sunway
1,410 sq ft
4 Bedrooms | 3 Bathrooms (Dual Key)
Fully Furnished
Move-in ready
Good Buy
Nice Facilities
Cover Walking distance to Sunway Geo, Sunway Square Mall, Sun Uni & Monash Uni
Please contact
Teng 0*****
1,410 sq ft
4 Bedrooms | 3 Bathrooms (Dual Key)
Fully Furnished
Move-in ready
Good Buy
Nice Facilities
Please contact
Teng 0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Playground
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,099,999.
Persiaran Tasik Timur, Bandar Sunway, Sunway, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,410 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.