Suria Putra, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh

Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor

RM 379,999

2

BT

2

BM

881

kps

RM 431.33

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Service Residence for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200048039

Tentang Suria Putra

Facilities View/Mid Floor/Partly Furnished/Renovated/Comfortable Stay

Ethan Swe ( E Trend Realty Sdn Bhd )
Senior Negotiator ( REN 49936 )

Suria Putra @ Bukit Rahman Putra Sungai Buloh for Sales
- Freehold
- 881sf
- 2 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 2 Car Parks (Side by side)
- Mid Floor
- Facilities View
- Partly Furnished
- Renovated
- Well Kept
- Comfortable for Ownstay
- For Sales: Rm380,000 (view to believe)

* Serious Buyers Only
* 3% Down Payment
* 7% Upon Signing SPA
* 3 - 5 months To Complete (Freehold)
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Kemudahan bersama
burger-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 379,999.
Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 881 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]