Chelsea @ Plaza Damas 3, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas
Jalan Sri Hartamas 1, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur
RM 320,000
Studio
1
BM
595
kps
RM 538
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Chelsea @ Plaza Damas 3
Tastefully furnished unit for sale
Easy going viewing
Ready to move in unit.
Built-up Size: 595 sq. ft.
Unit Type: Intermediate Unit
Layout Type: studio
Furnishing Type: Fully Furnished
Occupancy: Vacant
Price : RM 320,000
Ready to move in unit.
Built-up Size: 595 sq. ft.
Unit Type: Intermediate Unit
Layout Type: studio
Furnishing Type: Fully Furnished
Occupancy: Vacant
Price : RM 320,000
Kemudahan bersama
24-hour security
Clubhouse
Gym
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 320,000.
Jalan Sri Hartamas 1, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 595 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.