Taman Sri Skudai, Skudai
Jalan Emas, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor
RM 680,000
3
BT
3
BM
4,978
kps (tanah)
RM 137
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Sri Skudai
Taman Sri skudai Semi D
For Sale
Jalan Emas 1x, Taman Sri Skudai, 81300 Skudai Johor
- Single Storey Semi-D
- 3 Bedrooms & 3 Bathrooms
- Land Size: 4,973 sqft
- Freehold
- Renovated
- Kitchen extend
- Bumi-release
- Facing South West
Selling Price: RM680K
BV RM730K
Contact
Kent Tan 0*****
Jalan Emas 1x, Taman Sri Skudai, 81300 Skudai Johor
- Single Storey Semi-D
- 3 Bedrooms & 3 Bathrooms
- Land Size: 4,973 sqft
- Freehold
- Renovated
- Kitchen extend
- Bumi-release
- Facing South West
Selling Price: RM680K
BV RM730K
Contact
Kent Tan 0*****
Kemudahan bersama
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 680,000.
Jalan Emas, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,978 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.