Laman Seri, Taman TTDI Jaya, Shah Alam
Taman TTDI Jaya, Shah Alam, Selangor
Negotiable
RM 2,450,000
6
BT
7
BM
6,900
kps (tanah)
RM 355
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Laman Seri
Corner Lot 2 Storey Bungalow @ Laman Seri, Seksyen 13 Shah Alam
Price revised from RM2.9mil to RM2.75mil to RM2.45mil
WTS/For Sale:
Asking Price: RM2,450,000 negotiable
Details:
Leasehold bumi
Individual title
6 bilik (ensuite) 7 bilik air
Land size: 6,900 sqft approx
Built up: 4,300 sqft approx
Gated guarded with 24 hours security
Maintenance: RM500
Extended kitchen
Well maintained landscape garden
#zarifzahisham
WTS/For Sale:
Asking Price: RM2,450,000 negotiable
Details:
Leasehold bumi
Individual title
6 bilik (ensuite) 7 bilik air
Land size: 6,900 sqft approx
Built up: 4,300 sqft approx
Gated guarded with 24 hours security
Maintenance: RM500
Kemudahan bersama
24-hour security
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,450,000.
Taman TTDI Jaya, Shah Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,300 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.