The Valley Residences @ SkySierra, Taman Setiawangsa, Setiawangsa
Jalan Taman Setiawangsa, Taman Setiawangsa, Setiawangsa, Kuala Lumpur
RM 513,000
3
BT
2
BM
1,119
kps
RM 458
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Valley Residences @ SkySierra
Bank Lelong Sky Sierra The Valley Taman Setiawangsa Kuala Lumpur
Bank LELONG !! Residensi Sky Sierra The Valley Taman Setiawangsa Kuala Lumpur
Save Earn RM87K! Below Market Value Auction Property!
Address:No. No. C-07-01, 7th Floor, Block C, Residensi Skysierra (The Valley Residences), No. 12, Jalan Taman Setiawangsa, Taman Setiawangsa, 54200 Kuala Lumpur
- Leasehold
- Service Apartment
- Built Up : 1119 sqft
- 3 Bedrooms,2 Bathrooms
- BUMI LOT
Lelong Price : RM 513k
Market Value : RM 600k
Auction Date : 21/5/2026
10% DEPOSIT REQUIRED
5% LEGAL COSTS REQUIRED
FREE REGISTRATION NO AGENT FEE
For registration on bidding auction unit, please WhatsApp/ call
Os NG @ 019-333,2986
Save Earn RM87K! Below Market Value Auction Property!
- Leasehold
- Service Apartment
- Built Up : 1119 sqft
- 3 Bedrooms,2 Bathrooms
- BUMI LOT
Lelong Price : RM 513k
Market Value : RM 600k
Auction Date : 21/5/2026
10% DEPOSIT REQUIRED
5% LEGAL COSTS REQUIRED
FREE REGISTRATION NO AGENT FEE
Os NG @ 019-333,2986
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 513,000.
Jalan Taman Setiawangsa, Taman Setiawangsa, Setiawangsa, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,119 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.