Zeva @ Equine South, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan

Jalan Putra Permai Jalan Putra Permai, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan, Selangor

RM 620,000

3

BT

2

BM

1,439

kps

RM 430.85

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501372643

Tentang Zeva @ Equine South

For Sale: 3 Bedroom Service Residence in Zeva Residence

- Spacious 3 bedroom, 2 bathroom unit with 1439 sqft area.
- Conveniently located near the nearest MRT station, just 1.2 km away.
- Close to reputable schools including SRJK and SK, within a 5-minute drive.
- Supermarkets like AEON and local markets are within a 10-minute reach.
- Shopping malls such as 1U and 1MK are easily accessible for all your retail needs.
- Enjoy a vibrant community with parks and recreational areas nearby.

Gim

burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MIRACLE REALTY [ E (3) 1865 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 620,000.
Jalan Putra Permai Jalan Putra Permai, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,439 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MIRACLE REALTY [ E (3) 1865 ]