KAIA Heights Equine, Taman Equine, Seri Kembangan

Taman Equine, Seri Kembangan, Selangor

RM 580,000

3

BT

2

BM

972

kps

RM 596.71

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2026
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200345212

Tentang KAIA Heights Equine

Hilltop Condominium - Kaia Heights Equine For sale

- 972sf
- 3BEDROOMS, 2BATHS
- 2 CARPARKS
- BRANDED NEW UNIT

SELLING PRICE RM580K

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PHILEMON REALTORS [ E (3) 1756 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 580,000.
Taman Equine, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 972 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PHILEMON REALTORS [ E (3) 1756 ]