Pangsapuri Sri Alpinia, Bandar Puteri Puchong, Puchong
Laman Puteri 1, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor
Boleh dirunding
RM 240,000
3
BT
2
BM
730
kps
RM 328.77
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pangsapuri Sri Alpinia
Sri Alpinia Bandar Puteri Puchong walk up apartment for sales 3rd floo
Sri Alpinia for sales
=============
- Freehold
- Bandar Puteri Puchong
- Level 3
- Walk up apartment
- 730 sf
- 3 rooms
- 2 baths
- 1 car parks
- Basic unit
Please reach Amanda o12.635_22=34
=============
- Freehold
- Bandar Puteri Puchong
- Level 3
- Walk up apartment
- 730 sf
- 3 rooms
- 2 baths
- 1 car parks
- Basic unit
Please reach Amanda o12.635_22=34
Kemudahan
Balkoni
Kawalan keselamatan
Kemudahan bersama
Bbq
Kawalan keselamatan 24 jam
Taman permainan
Taska
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 240,000.
Laman Puteri 1, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 730 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.