NARA at Shorea Park, Puchong

Shorea Park, Puchong, Selangor

RM 250,000

1+1

BT

1

BM

560

kps

RM 446.43

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada Nov 2027
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501379479

Tentang NARA at Shorea Park

Nara Shorea Park Condo Freehold Brand New at Puchong

### NARA SHOREA PARK (Puchong New Condo) ###

*Price From RM250K*

Advantages:
- Freehold
- Low Density
- Exclusive condo amenities & facilities
- Well connected to major highways (LDP, MEX, SKVE, ELITE)

[#Unit Type]
- 560 SF
- 807 SF
- 936 SF
- 1,055 SF

[#Condition]
- FREE SPA, LOAN LEGAL FEE
- FREE LOAN STAMP DUTY
======================================
GET IN TOUCH NOW FOR MORE INFORMATION & CURRENT PACKAGE

Call or WhatsApp: O12987 & 9039
Call or WhatsApp: O12987 & 9039
Call or WhatsApp: O12987 & 9039
Call or WhatsApp: O12987 & 9039
Call or WhatsApp: O12987 & 9039

Dobi

burger-2-o

Kafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Kota Damansara

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 250,000.
Shorea Park, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 560 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Kota Damansara