Kenanga (Park View Court), Melaka City
Jalan Kenanga 3/8, Melaka City, Melaka
RM 199,000
3
BT
2
BM
975
kps
RM 204.10
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kenanga (Park View Court)
Super value unit !! Park View Court ( Pangsapuri Kenanga ) kg Lapan
π
ππ ππππ
SUPER VALUE UNIT
Park View Court ( Pangsapuri Kenanga )
Jln Kenanga 3/11, ( Kampung Lapan ) 75200 Melaka.
Block B, Level 2
Size 975 sq.ft
3 Bedrooms 2 Bathrooms
Freehold, Non Bumi Lot
Well maintained unit
With 1 Carpark Lot
Bank Value [ RM260 - 280K ]
===============================
+6*****
www.h*****
ππͺπΆπ² ππΈπ± οΌ π‘ππ 36882 )
SUPER VALUE UNIT
Park View Court ( Pangsapuri Kenanga )
Jln Kenanga 3/11, ( Kampung Lapan ) 75200 Melaka.
Block B, Level 2
Size 975 sq.ft
3 Bedrooms 2 Bathrooms
Freehold, Non Bumi Lot
Well maintained unit
With 1 Carpark Lot
Bank Value [ RM260 - 280K ]
===============================
+6*****
www.h*****
ππͺπΆπ² ππΈπ± οΌ π‘ππ 36882 )
Kemudahan
Balkoni
Cctv
Diubahsuai
Kawalan keselamatan
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Kolam renang
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 199,000.
Jalan Kenanga 3/8, Melaka City, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 975 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.