Sepah Puteri, Kota Damansara
Jalan Sepah Puteri 5/18, Kota Damansara, Selangor
RM 1,150,000
4+1
BT
3
BM
2,295
kps (tanah)
RM 501.09
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sepah Puteri
Endlot extra long and width , renovated
2 Storey 4 ParkingKota Damansara Tropicana Indah PJ fulloan
• EXTRA Land
• 27ft (W) x 85ft (L)
• Renovated & Extended
• Car Porch Up To 4 Parkings
Please contact for an appointment & viewing
==================================
• Cammy OI8- 233 655I
• for SALE | RM 1.15 m (view to offer)
Property Details
============
• Leasehold
• Bumi | Non Bumi Lot
• Land Size | 27ft x 85ft
• Land Area | 2295 sq ft
• Built Up Area | 2500 sq ft (approximately)
• Bedrooms | 4+1
• Bathrooms | 3
• Renovated & Extended
• MOVE IN Conditions
• View To Believe
• Area Specialist KL @ Jalan Ipoh | Kepong | Selayang
• Owner Are Welcome To List
• EXTRA Land
• 27ft (W) x 85ft (L)
• Renovated & Extended
• Car Porch Up To 4 Parkings
Please contact for an appointment & viewing
==================================
• Cammy OI8- 233 655I
• for SALE | RM 1.15 m (view to offer)
Property Details
============
• Leasehold
• Bumi | Non Bumi Lot
• Land Size | 27ft x 85ft
• Land Area | 2295 sq ft
• Built Up Area | 2500 sq ft (approximately)
• Bedrooms | 4+1
• Bathrooms | 3
• Renovated & Extended
• MOVE IN Conditions
• View To Believe
• Area Specialist KL @ Jalan Ipoh | Kepong | Selayang
• Owner Are Welcome To List
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Covered car park
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,150,000.
Jalan Sepah Puteri 5/18, Kota Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,500 sqft.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.