Skyline KL, Pudu, KL City Centre

Jalan San Peng, Pudu, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 850,000

4

BT

2

BM

1,080

kps

RM 787

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold (99 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501292170
check-small-f
1,080 kps luas pelan lantai

Tentang Skyline KL

Near Ameneties

Skyline KL Near LRT Brand New 1080sqft 4 R 2 B Unit For Sale
[[ Skyline KL ]] For Sale !!

Build Up : 1080 Sqft
Layout : 4 Bedrooms, 2 Bathrooms
Carpark : 2 (side by side)
Bare Unit (original developer condition)
Leasehold
*PHOTOS ARE FOR ILLUSTRATION ONLY*

*We specialize in assisting Landlords to manage, rent, and sell their residential & commercial properties. All landlords, tenants, and buyers are welcome!!!*

Kindly contact me for viewing appointment:
Residential and Commercial Division
One stop service (Banker and Lawyer

Edward Chan - Mobile : 0*****
Crystal Realtors Sdn Bhd
REN 14813

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CRYSTAL REALTORS SDN BHD

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 850,000.
Jalan San Peng, Pudu, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,080 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CRYSTAL REALTORS SDN BHD

agency logo