Kepong Industrial Park, Taman Perindustrian Kip, Kepong
Jalan KIP 1, Taman Perindustrian Kip, Kepong, Selangor
Boleh dirunding
RM 2,000,000
2
BM
2,544
kps (lantai)
RM 786.16
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kepong Industrial Park
Nice Condition Unit For Sale
* Freehold
* L/A 25sf X 80sf
* B/U 2,544 sqft
* 1.5 Stories
* Nice Condition, No Repair Need
Owner Welcome Listing
Contact Spencer Lee 016_337_859_3 for More info
Photos for illustration only
* L/A 25sf X 80sf
* B/U 2,544 sqft
* 1.5 Stories
* Nice Condition, No Repair Need
Owner Welcome Listing
Contact Spencer Lee 016_337_859_3 for More info
Photos for illustration only
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,000,000.
Jalan KIP 1, Taman Perindustrian Kip, Kepong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,544 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.