Pangsapuri Sri Cempaka, Taman Sepakat Indah, Kajang
Jalan Sepakat Indah 2/2, Taman Sepakat Indah, Kajang, Selangor
Negotiable
RM 280,000
3
BT
2
BM
947
kps
RM 295.67
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pangsapuri Sri Cempaka
Corner Unit Pangsapuri Sri Cempaka, Taman Sepakat Indah Kajang
FOR SALE : Corner Unit Sri Cempaka Apartment Jalan Sepakat Indah Kajang For Sale
Corner Unit
Low Level
Parking Same Level
Property Details :
- Apartment
- 947 Sqft
- Freehold Open Title
- Strata Ready Perfection
- Block B Level 4
- 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
- 1 Parking Same Level With Unit
- Maintenance Fees RM190
- Partially Furnished
Facilities :
- Multipurpose hall
- Playground
- Surau
- 24 Hours Security
Amenities :
- Shoplot/Speemart/laundry
- SK Seksyen 7 Bangi
- KTM Kajang
- MRT Kajang
- Hentian Kajang
- Kindergarten
- UKM, UPM, UNITEN
- Bangi Gateway, Bangi Sentral, PKNS
- TESCO, ECONSAVE, Giant, Kipmall.
Asking Price : RM 280,000 (Nego)
.
.
MEGAT DANIAL
0*****
REN 50176
ESP ESPRIT ESTATE AGENT
Corner Unit
Low Level
Parking Same Level
Property Details :
- Apartment
- 947 Sqft
- Freehold Open Title
- Strata Ready Perfection
- Block B Level 4
- 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
- 1 Parking Same Level With Unit
- Maintenance Fees RM190
- Partially Furnished
Facilities :
- Multipurpose hall
- Playground
- Surau
- 24 Hours Security
Amenities :
- Shoplot/Speemart/laundry
- SK Seksyen 7 Bangi
- KTM Kajang
- MRT Kajang
- Hentian Kajang
- Kindergarten
- UKM, UPM, UNITEN
- Bangi Gateway, Bangi Sentral, PKNS
- TESCO, ECONSAVE, Giant, Kipmall.
Asking Price : RM 280,000 (Nego)
.
.
MEGAT DANIAL
0*****
REN 50176
ESP ESPRIT ESTATE AGENT
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 280,000.
Jalan Sepakat Indah 2/2, Taman Sepakat Indah, Kajang, Selangor.