D'Lagoon Luxury Apartment, Johor Bahru
Jalan Seri Austin 3/56, Johor Bahru, Johor
RM 438,000
2
BT
2
BM
861
kps
RM 509
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang D'Lagoon Luxury Apartment
D’ Lagoon Premium Apartment @ Seri Austin
For Sale
D’ Lagoon Premium Apartment @ Seri Austin
- 2 bedrooms 2 bathrooms
- Built up: 861sqft
- Bumi lot
- Freehold
- Original brand new unit
- 1 carpark lot
- G&G
- Maintenance fees: Rm325/mth
Asking Price: Rm438k
Bank value: Rm460k
Zoey 0*****
D’ Lagoon Premium Apartment @ Seri Austin
- 2 bedrooms 2 bathrooms
- Built up: 861sqft
- Bumi lot
- Freehold
- Original brand new unit
- 1 carpark lot
- G&G
- Maintenance fees: Rm325/mth
Asking Price: Rm438k
Bank value: Rm460k
Zoey 0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Clubhouse
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 438,000.
Jalan Seri Austin 3/56, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 861 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.