3 Residence, Sungai Pinang, Jelutong

Lebuh Sungai Pinang 1, Sungai Pinang, Jelutong, Penang

RM 930,000

3

BT

2

BM

1,031

kps

RM 902

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200397112
check-small-f
1,031 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 902.04 psf (lantai)

Tentang 3 Residence

Convenient Location I Near Georgetown Komtar

- Seaview
- 1031 sq.ft
- Basic Reno
- 3 Car Parks
- Few Unit Available
- No Fake Advertisement
* Price are negotiable

For more information, Please Contact:
Mocole Lee 0*****
(REN09970)
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPERTY TALK REALTY SDN BHD [ E (1) 2038 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 930,000.
Lebuh Sungai Pinang 1, Sungai Pinang, Jelutong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,031 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPERTY TALK REALTY SDN BHD [ E (1) 2038 ]