Tuan Residency, Jalan Kuching
Jalan Selingsing 7, Jalan Kuching, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 450,000
3
BT
2
BM
878
kps
RM 513
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Tuan Residency
Ohmyhome Exclusive! Fully Furnished! Actual Photos! High Floor!
Ohmyhome Exclusive!
Welcome to Co-Broke!
Please call/text Ohmyhome at 0*****
Tuan Residensy @ Jalan Kuching Jalan Ipoh, Kuala Lumpur
Details:
- Freehold
- High Floor
- Size: 878 Sqft
- Bedroom: 3
- Bathroom: 2
- Car Park: 1
- Fully Furnished
- Direction Entrance: West
- Direction Living: East
- Maintenance Fee RM241.53
Nearby:
- Hero Market @ Sungai Mas
- Brem Mall
This listing has been verified by Ohmyhome Negotiator, Sean Lim
Please call/text Ohmyhome at 0*****
Welcome to Co-Broke!
Please call/text Ohmyhome at 0*****
Tuan Residensy @ Jalan Kuching Jalan Ipoh, Kuala Lumpur
Details:
- Freehold
- High Floor
- Size: 878 Sqft
- Bedroom: 3
- Bathroom: 2
- Car Park: 1
- Fully Furnished
- Direction Entrance: West
- Direction Living: East
- Maintenance Fee RM241.53
Nearby:
- Hero Market @ Sungai Mas
- Brem Mall
Please call/text Ohmyhome at 0*****
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
Jalan Selingsing 7, Jalan Kuching, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 878 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.