Sri Putramas III / Royal Regent, Jalan Kuching
1 Jalan Putramas, Jalan Kuching, Kuala Lumpur
RM 480,000
2
BT
2
BM
975
kps
RM 492
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sri Putramas III / Royal Regent
Royal regent
Royal regent
975sf sell RM480k
This unit Features
-Renovated with interior design
- Unique Kitchen Design with hood and hob
partly furnished with
aircond, fan,water heater,wardrobe and etc
for more info/ viewing
pls contact Jeff Low 017=6811268 (REN50331)
B429
975sf sell RM480k
This unit Features
-Renovated with interior design
- Unique Kitchen Design with hood and hob
partly furnished with
aircond, fan,water heater,wardrobe and etc
for more info/ viewing
pls contact Jeff Low 017=6811268 (REN50331)
B429
Kemudahan bersama
24-hour security
Cafe
Gym
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 480,000.
1 Jalan Putramas, Jalan Kuching, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 975 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.